artykul4

Nasz LKS grał ostatnio ze zmiennym szczęściem. Najpierw wysoka wygrana 6:0 z Termami Ner Poddębice (14 sierpnia), następnie dwie porażki: 23 sierpnia w Kwiatkowicach z Orłem Nieborów ( 3 : 4) i 26 sierpnia w Strykowie ze Zjednoczonymi (1 : 0).
W minioną niedzielę przyszedł czas na kolejną wygraną.

W 7 kolejce IV ligi łódzkiej do Kwiatkowic zawitał KS Warta Działoszyn. Spotkanie to, jak zawsze między tymi drużynami, obfitowało w podbramkowe sytuacje. W 15 minucie piękną paradą popisał się nasz bramkarz Adrian Kowalski, broniąc znakomity strzał z rzutu wolnego wykonany przez doświadczonego zawodnika Krzysztofa Kukulskiego. Pod koniec drugiej połowy zawodnikom przyszło grać w ulewnym deszczu. Te warunki pogodowe okazały się sprzyjające dla chłopców naszej drużyny. W 70 minucie meczu bramkarza Warty Adriana Białka silnym strzałem pokonał Łukasz Kubiak, a w 70 minucie Dawid Kępniak ustalił wynik meczu na 2 : 0 dla Kwiatkowic.
Czy po niedzielnym przełamaniu się w meczu z Wartą Działoszyn nasz klub podtrzyma zwycięską serię? Wszyscy w to wierzymy!

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Kowalski – Łukasz Kubiak, Stasiak, Wroński – Rakowski, Pierzyński, Witold Kubiak, Głowacki, Sut (69 Malka) – Jardel Muniz Cruz, Kępniak ( 79 Woźniak ).