a6

13.kolejka Betcris IV Ligi Łódzkiej okazała się szczęśliwa dla LKS Kwiatkowice. W sobotę 8 października wygraliśmy na wyjeździe z zespołem Skalnik Sulejów. Wynik meczu 0:1 ustalił w 9 minucie Patryk Olszewski. Otrzymał piękne podanie od Jardela i skierował piłkę do bramki przeciwnika. Nasza drużyna cały czas atakowała, lecz nie udało się podwyższyć wyniku. Druga odsłona meczu rozpoczęła się od zaciekłych ataków gospodarzy. Jednak nasi zawodnicy nie dali się wybić z rytmu, nie pozwolili przeciwnikowi strzelić gola, a nawet byli blisko zdobycia kolejnej bramki. Strzały na bramkę Skalnika oddawali Maciej Kwaśniak i Kacper Cebulski, ale zabrakło skuteczności. W 67 minucie spotkania gospodarze mieli wielką szansę na wyrównanie, jednak nasz bramkarz obronił strzał z 3 metrów. W kolejnych minutach obie drużyny walczyły o zwycięstwo, ale do końcowego gwizdka sędziego wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem. Po kilku wcześniejszych przegranych trzy punkty zdobyte w Sulejowie są bardzo cenne, dają piłkarzom i kibicom promyk nadziei na kolejne spotkania.

Skalnik Sulejów – LKS Kwiatkowice 0:1 (0:1)
0:1 – Patryk Olszewski (9’)
Skład LKS Kwiatkowice :Olaniuk Kacper, Pierzyński Łukasz, Wierucki Daniel, Cichacki Michał, Kubiak Łukasz, Pęgowski Adrian, Olszewski Patryk (90’ Bogdan Michał), Muniz Cruz Jardel, Cebulski Kacper, Rożycki Patryk, Kwaśniak Maciej,

Kierownik drużyny: Paweł Jędrzejczak