a7

Czternasta kolejka Betcris IV Ligi Łódzkiej nie przyniosła nam zwycięstwa. Przed meczem został odczytany apel Łódzkiego Związku Piłki Nożnej mówiący o śmierci piłkarza Mateusza Jaworskiego. Wszyscy zgromadzeni na stadionie w Kwiatkowicach uczcili pamięć zmarłego zawodnika minutą ciszy.
Następnie rozpoczął się mecz o wszystko. Obie drużyn rozpoczęły atakami na bramkę przeciwnika. Szczęście uśmiechnęło się do gości i to oni w 27 minucie objęli prowadzenie po bramce Pawła Kowalskiego. Utrata bramki zmobilizowała naszych zawodników do większej walki. W 35 minucie szansy na wyrównanie nie wykorzystał Maciej Kwaśniak posyłając piłkę nad bramką Kleszczowa. Z kolei w 60 minucie Alan Górowski oddał dobry strzał, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki przeciwnika. Dopiero  pod koniec spotkania w 86 minucie pięknego gola z główki strzelił Krystian Smolarek. Niestety, nasza radość trwała krótko, bo w doliczonym czasie gry straciliśmy bramkę i mecz zakończył się porażką 1:2.
LKS Kwiatkowice – Omego Kleszczów 1:2 (0:1)
Bramki:
0:1 – Paweł Kowalski (27’)
1:1 –Krystian Smolarek (86’)
1:2 - Jan Jaszczak (90+2)

Skład LKS Kwiatkowice: Olaniuk Kacper, Pierzyński Łukasz, Wierucki Daniel (67’ Bogdan Michał), Cichacki Michał, Kubiak Łukasz (49’Górowski Alan), Pęgowski Adrian, Olszewski Patryk, Muniz Cruz Jardel, Różycki Patryk, Kwaśniak Maciej (76’ Smolarek Krystian), Cebulski Kacper (82’Petrosyan Harutyun).

Trener: Jakub Olczyk
Kierownik drużyny: Paweł Jędrzejczak
Zdjęcia i relacja z meczu: Krzysztof Szkudlarek