t4

W ubiegłym tygodniu został rozegrany mecz z drużyną KS TALENT BURZENIN. Nasza drużyna przegrała 1:5. Honorową bramkę strzelił Karol Baczyński. Natomiast w minioną niedzielę 23.10 podejmowaliśmy na własnym boisku lidera tabeli Mogre Mokrsko. Niestety również ten mecz przegraliśmy i to wysoko 2:10. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Karol Baczyński i Szymon Krysiak.

Skład drużyny: Adamczyk Igor, Adamczyk Filip, Krysiak Szymon, Śmiałkowski Adam, Michałowski Kacper, Błaszczyk Hanna, Stanisławski Kordian, Owczarek Antoni, Matysiak Mateusz, Stasiak Aleksander, Stasiak Maksymilian, Baczyński Karol, Ochencki Ksawery, Chmielecki Kacper, Staszczyk Jakub, Piaseczny Jakub ,Lisowski Adam ,Herman Jaromir, Grabarczyk Jakub, Anasik Dawid.

Trener: Łukasz Kubiak
Tekst i zdjęcia: Andrzej Krysiak