20.11.2022 r.
Mecz ostatniej kolejki Betcris IV Ligi Łódzkiej między LKS Kwiatkowice a WKS 1957 Wieluń zakończył się remisem.
Od pierwszych minut spotkania zawodnicy z Kwiatkowic ruszyli do ataku na bramkę przeciwnika. Mecz był wyrównany, dopiero w 17 minucie „Kwiatki” wyszły na prowadzenie. Po rzucie rożnym wykonanym przez Jardela Muniz Cruza piłkę do bramki Wielunia skierował Adrian Pęgowski. Po stracie bramki goście ruszyli do odrabiania straty, ale udało im się tego dokonać dopiero w 32 minucie. Wyrównującego gola zdobył Kamil Wira. Druga połowa zaczęła się walką po obu stronach. Pierwszy szansę na drugą bramkę wykorzystał Wieluń. W 47 minucie sędzia podyktował rzut karny, a strzelcem był Jakub Kozica. Jednak „Kwiatki” nie poddały się, od tej chwili jeszcze z większą zaciętością dążyły do wyrównania. W 58 minucie bramkę wyrównującą strzelił Daniel Wierucki. Od 80 minuty nasz zespół grał w osłabieniu na skutek drugiej żółtej kartki ( a w konsekwencji czerwonej) dla Alana Górowskiego. Udało się jednak dotrwać z wynikiem do końca spotkania.
Ostatni mecz tej rundy jesiennej zakończył się remisem.
LKS Kwiatkowice – WKS 1957 Wieluń 2:2 (1:1)
1:0 – Adrian Pęgowski (17’)
1:1 – Kamil Wira (32’)
1:2 – Jakub Kozica (47’-karny)
2:2 – Daniel Wierucki (58’)
LKS Kwiatkowice: Piotrowski Damian, Górowski Alan, Wierucki Daniel, Cichacki Michał, Bogdan Michał, Pęgowski Adrian, Muniz Cruz Jardel, Janiszewski Patryk, Różycki Patryk, Smolarek Krystian (33’ Cebulski Kacper), Kwaśniak Maciej (61’ Olszewski Patryk).

Relacja i zdjęcia z meczu: Krzysztof Szkudlarek