LKS Kwiatkowice - Czarni Rząśnia 9:1

Z powodu pandemii koronawirusa, 14 kolejka IV ligi rozgrywana była bez udziału publiczności. Nasz LKS podejmował na własnym boisku zespół Czarni Rząśnia. Mimo pustych trybun, spotkanie mogło się podobać. Obfitowało w wiele ciekawych akcji i grad goli ( zapraszamy do oglądania meczu na  YouTube).

Już w 3 minucie meczu Dominik Woźniak idealnie dośrodkował do nadbiegającego  Łukasza Rakowskiego, który minimalnie strzelił obok słupka. Ale "co się odlecze, to nie uciecze". W 11 minucie Dominik Woźniak sam wpakował piłkę do bramki i było 1:0 dla Kwiatkowic. Na 2:0 w 29 minucie spotkania podwyższył Jardel Muniz Cruz, który znalazł się sam na sam z bramkarzem gości i nie dał mu żadnych szans, strzelając precyzyjnie z około 14 metrów. W 34 minucie po zamieszaniu w naszym polu karnym kontaktową bramkę dla Rząśni strzelił Paweł Majchrowski. Była to, jak się później okazało, bramka honorowa. W 39 minucie na listę strzelców LKS-u ponownie wpisał się Dominik Woźniak, strzelając piękną bramkę z przewrotki, a po przerwie dołożył jeszcze dwa trafienia w 52 i 64 minucie. Kolejnymi strzelcami goli dla Kwiatkowic byli:

74' - Witold Kubiak

85' - Dawid Kępniak

87' - Szymon Andrzerjewski.

W ostatniej minucie meczu wynik na 9:1 ustalił Michał Bogdan.

Po 14 kolejkach LKS Kwiatkowice zajmuje 6 miejsce w tabeli.

Skład LKS: Damian Piotrowski (81' Adrian Kowalski) - Łukasz Kubiak, Michał Stasiak, Patryk Różycki, Bartosz Głowacki - Łukasz Pierzyński (84'Szymon Andrzejewski), Łukasz Rakowski (46' Michał Bogdan), Witold Kubiak, Maciej Kwaśniak (68' Dawid Malka) - Jardel Muniz Cruz, Dominik Woźniak (68'Dawid Kępniak).