Piast Błaszki - LKS Kwiatkowice 0:8
W środę 21 października 2020 r. odbył się mecz ćwierćfinałowy Pucharu Polski Okręgu Sieradzkiego pomiędzy drużynami Piast Błaszki i LKS Kwiatkowice. Pierwotny termin spotkania, 14 października, odwołano z powodu złego stanu boiska spowodowanego obfitymi opadami deszczu. Wczoraj już nic nie przeszkodziło w rozgrywkach. Obie drużyny wyszły na boisko zdeterminowane, by zwyciężyć. Jednak u naszych zawodników ta determinacja okazała się dużo większa. Zdecydowanie był to mecz do jednej bramki. Podopieczni trenera Jakuba Olczyka od początku osiągnęli zdecydowaną przewagę i już do przerwy prowadzili 6:0!. Strzelanie rozpoczął w 20 minucie Dawid Malka. Dosłownie chwilę później, bo w 21 minucie, swoją bramkę dołożył Jardel Muniz Cruz. Później bramki sypały się jedna po drugiej:

23' - Mateusz Wroński

27' - Michał Bogdan

30' - Łukasz Pierzyński

31' - Dawid Malka (ponownie).

Druga połowa już nie była taka obfita w gole. Dopiero  w 51 minucie padła kolejna bramka po strzale Dawida Kępniaka, a w 84 minucie karnego pewnie wykorzystał Dominik Woźniak.

Tym sposobem LKS Kwiatkowice awansuje do półfinału  Pucharu Polski Okręgu Sieradzkiego obok Warty Sieradz, Orkanu Buczek i Warty Działoszyn. Losowanie par półfinałowych odbędzie się 26 października o godz. 11:00 w biurze Sieradzkiej Delegatury Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

Skład LKS Kwiatkowice: Adrian Kowalski -Łukasz Kubiak ( 70' Szymon Andrzejewski), Mateusz Wroński, Michał Stasiak, Bartosz Głowacki - Łukasz Pierzyński, Michał Bogdan (60' Łukasz Rakowski), Witold Kubiak (60' Patryk Różycki), Dawid Malka (49' Alan Górowski) - Jardel Muniz Cruz (43'Dominik Woźniak), Dawid Kępniak (70' Dawid Kwaśniak).

Zdjęcia z meczu: Paweł Jędrzejczak