Omega Kleszczów - LKS Kwiatkowice 1:1

W ramach 15 kolejki IV ligi łódzkiej nasz LKS Kwiatkowice zremisował  na wyjeździe z Omegą Kleszczów 1:1.

Mecz, rozgrywany na zmodernizowanym, pięknym Stadionie Gminnym w Kleszczowie, był wyrównany i do samego końca trzymał w napięciu. Obie drużyny miały po kilka okazji do zdobycia goli, ale bramki padły dopiero w doliczonym czasie gry. Najpierw cieszyli się zawodnicy naszego LKS- u po golu Dawida Kępniaka. Niestety, chwilę później gospodarze wyrównali po trafieniu Pawła Kowalskiego. Z przebiegu spotkania remis jest sprawiedliwy dla obu drużyn.

Skład LKS Kwiatkowice: Damian Piotrowski - Mateusz Wroński, Łukasz Kubiak, Michał Stasiak, Bartosz Głowacki (90' Alan Górowski)- Łukasz Pierzyński, Michał Bogdan, Witold Kubiak (60' Dawid Kępnika), Dawid Malka - Dominik Woźniak (87' Szymon Andrzejewski), Maciej Kwaśniak ( 65' Łukasz Rakowski).

Z powodu nieobecności Jakuba Olczyka role trenera pełnił Łukasz Szmidt.

Zdjęcia z meczu: Paweł Jędrzejczak