LKS Kwiatkowice - Jutrzenka Warta 3:2

W niedzielę 25 października w Kwiatkowicach odbył się kolejny mecz ligowy (D1 Młodzik Grupa 9) między naszą drużyną - LKS Kwiatkowice a Jutrzenką Warta. Spotkanie w pierwszej połowie zdecydowanie układało się po myśli naszego zespołu. Po trafieniach Kacpra Sompolskiego schodziliśmy na przerwę z wynikiem 2:0. Druga połowa meczu była jeszcze bardziej zacięta i waleczna. Mimo wielkiego zaangażowania naszych piłkarzy, goście zdołali strzelić nam 2 bramki. Ale ostatecznie Kacper Sompolski dołożył jeszcze jedno trafienie i ustalił wynik na 3:2. Trener Łukasz Kubiak może być zadowolony z gry swoich podopiecznych. Szczególnie trzeba  pochwalić  wszystkich zawodników za zaangażowanie i walkę od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Po 9 kolejkach drużyna LKS Kwiatkowice zajmuje 8 miejsce z 10 punktami.

W LKS Kwiatkowice grali: Oskar Jurczuk, Kacper Kobierecki, Szymon Krysiak, Wiktoria Krysiak, Mateusz Matysiak, Ksawery Ochencki, Antoni Owczarek, Artur Sokalski, Kacper Sompolski, Artur Spindras, Kordian Stanisławski, Igor Adamczyk, Adam Śmiałkowski, Karol Baczyński, Zuzanna Banach.

Zdjęcia z meczu: Dariusz Owczarek