6.11.2020 r.
Od czerwca 2020 roku LKS Kwiatkowice prowadzi zajęcia piłkarskie z najmłodszymi dziećmi – rocznik 2014 i młodsze.
Nasza drużyna „Skrzatów” liczy obecnie 10 zawodników, w tym jedną dziewczynkę. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu na boisku w Kwiatkowicach pod okiem trenera Witolda Kubiaka. Nasi młodzi adepci piłkarstwa uczestniczą w nich systematycznie i trenują z wielkim zapałem. Czy jest wśród nich nowy Robert Lewandowski, Leo Messi, a może Ronaldo? Gorąco w to wierzymy. Najważniejsze jednak, aby dzieci miały jak najwięcej frajdy z gry i przeżyły niezapomnianą przygodę z piłką.
Mimo, że Łódzki Związek Piłki Nożnej w tym roku nie prowadzi rozgrywek ligowych w tej kategorii wiekowej (ze względu na zbyt małą ilość zgłoszonych drużyn), nasze Skrzaty rozegrały już pierwsze mecze towarzyskie. W piątek 2 października na boisku w Kwiatkowicach odbył się sparing z drużyną Skrzatów z klubu KAS Konstantynów Łódzki. Natomiast mecz rewanżowy miał miejsce 6 listopada w Konstantynowie.
W czasie meczów panowała świetna atmosfera, było wiele emocji, zwrotów akcji, popisów piłkarskich i dużo bramek, a każda strzelona bramka jeszcze bardziej motywowała młodych zawodników do sportowej walki. Goli w tych spotkaniach padało dużo (ku radości zawodników obu drużyn i rodziców), ponieważ zgodnie z „Unifikacją rozgrywek PZPN” w drużynie na boisku przebywa 4 zawodników bez bramkarza (gra na puste bramki).

Po meczach trener Witold Kubiak bardzo chwalił swoich zawodników i pogratulował dobrej gry. My również gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie i wolę walki. W przyszłości czeka nas na pewno wiele emocji związanych z występami naszej najmłodszej drużyny.

Skład drużyny Skrzatów: Lena Sompolska, Adam Owczarek, Łukasz Becht, Aleksander Liczbik, Tomasz Żak, Dominik Łukasik, Wojciech Kobieracki, Illia Nanivskyi, Krystian Omieciński, Mikołaj Wolski.

Trener: Witold Kubiak

Nabór do drużyny Skrzatów, jak i do pozostałych drużyn młodzieżowych LKS Kwiatkowice, trwa cały czas. Więcej informacji na plakacie obok.

Zdjęcia z zajęć i meczów Skrzatów: Kamila Owczarek, Roman Łukasik