15.05.2021 r.

Po dwóch przegranych meczach z rzędu ( 2:1 z Borutą Zgierz i 0:2 z Jutrzenką Warta), nasza drużyna seniorów wreszcie zainkasowała komplet punktów. W sobotnie popołudnie na stadionie w Opocznie LKS Kwiatkowice zmierzył się z ostatnią drużyną w ligowej tabeli Ceramiką Opoczno.
Seniorzy wystąpili w okrojonym składzie. Z powodu kontuzji pauzowało aż 6 zawodników: Maciej Kwaśniak, Jardel Muniz Cruz, Michał Stasiak, Mateusz Wroński, Filip Bednarski, Adrian Kowalski. Mimo kłopotów kadrowych zespół pokazał serce do gry i nieustępliwość.
Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowo, a drużyna gospodarzy od 36 minuty grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Krzysztofa Łukasika. W drugiej połowie nasz zespół wykorzystał przewagę liczebną i po golach Michała Bogdana w 60 i 62 minucie wyszedł na prowadzenie 0:2.
W 71 minucie siły się wyrównały, ponieważ czerwoną kartkę otrzymał Patryk Różycki. Od tej chwili zaczęła się nerwówka.
W 88 minucie Łukasz Pierzyński sfaulował w naszym polu karnym i sędzia podyktował rzut karny dla Ceramiki, a Łukasz otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko. Rzut karny na gola zamienił Bartosz Kaczmarek i zrobiło się 1:2. Od tej pory to gospodarze grali z przewagą jednego zawodnika. W 91 minucie sędzia podyktował kolejny rzut karny dla Ceramiki. Tym razem nasz bramkarz Damian Piotrowski okazał się lepszy od Bartosza Kaczmarka i nadal było 1:2. W ostatniej minucie spotkania trzecią bramkę dla LKS-u zdobył Witold Kubiak.
Ceramika Opoczno – LKS Kwiatkowice 1:3
0:1 – Michał Bogdan (60’)
0:2 – Michał Bogdan ( 62’)
1:2 – Bartosz Kaczmarek (88’ k.)
1:3 – Witold Kubiak ( 90’ +4)

Skład LKS Kwiatkowice: Damian Piotrowski – Bartosz Głowacki, Patryk Różycki, Krzysztof Sut, Łukasz Kubiak – Maciej Mąkosza (61’ Dawid Malka), Łukasz Pierzyński, Witold Kubiak, Łukasz Rakowski – Michał Bogdan ( 86; Alan Górowski), Dawid Kępniak ( 72’ Szymon Andrzejewski).
Kierownik drużyny : Paweł Jędrzejczak