22.05.2021 r.
Nareszcie kibice LKS Kwiatkowice doczekali się wysokiego zwycięstwa w rundzie rewanżowej IV ligi.
Festiwal strzelecki na boisku w Kwiatkowicach rozpoczął już w 5 minucie Dominik Woźniak. Od samego początku meczu zarysowała się wyraźna przewaga naszej drużyny, ale w 22 minucie wyrównującą bramkę na 1:1 strzelił zawodnik Jutrzenki Drzewce Cezary Dominiak. Niedługo zawodnicy gości cieszyli się z wyrównania. W 26 minucie nasz Brazylijczyk Jardel Muniz Cruz, który indywidualnym rajdem minął kilku obrońców Jutrzenki, został sfaulowany w polu karnym. Sędzia odgwizdał przewinienie i wskazał na 11 metr, a rzut karny na bramkę w pięknym stylu zamienił sam poszkodowany. Trzy minuty później było już 3:1 po bramce Dominika Woźniaka. Tuż przed końcem pierwszej połowy Dominik Woźniak minął bramkarza gości i został przez niego sfaulowany. Sędzia podyktował drugi już rzut karny dla naszej drużyny. Tym razem do piłki podszedł Michał Bogdan i pewnie strzelił na 4:1. Po przerwie nadal na boisku dominowali zawodnicy LKS Kwiatkowice. W 54 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się rozgrywający bardzo dobre spotkanie Dominik Woźniak i było 5:1.
W 62 minucie sędzia odgwizdał rzut karny dla Jutrzenki. Nasz bramkarz Adrian Kowalski pięknie obronił strzał z 11 metrów, ale dobitka w wykonaniu Michała Sopyły była już skuteczna i zrobiło się 5:2. Utrata drugiej bramki najwyraźniej poirytowała naszych zawodników, bo minutę później wynik na 6:2 podwyższył Jardel Muniz Cruz. Kolejną siódmą bramkę dla LKS Kwiatkowice strzelił w 84 minucie Maciek Mąkosza i ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 7:2.
Po 32 kolejkach nasza drużyna zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 46 punktów.

LKS Kwiatkowice – Jutrzenka Drzewce 7:2 (4:1)
1:0 – Dominik Woźniak 95’)
1:1 – Cezary Dominiak ( 24’)
2:1 – Jardel Muniz Cruz ( 26’ k)
3:1- Dominik Woźniak (29’)
4:1 – Michał Bogdan (45’ k))
5:1 – Dominik Woźniak (54’)
5:2 – Michał Sopałą ( 62’k)
6:2 – Jardel Muniz Cruz (63’)
7:2 – Maciek Mąkosza (84’)

Skład LKS Kwiatkowice: Adrian Kowalski – Alan Górowski, Łukasz Pierzyński ( 82’ Michał Stasiak), Łukasz Kubiak, Michał Bogdan ( 82’ Piotr Janiszewski), Jardel Muniz Cruz, Krzysztof Sut, Szymon Andrzejewski ( 66’ Mateusz Wroński, Witold Kubiak, Dominik Woźniak ( 66’ Dawid Kępniak), Dawid Malka ( 72’ Maciek Mąkosza)”.
Kierownik drużyny: Paweł Jędrzejczak