art44

 

 29.05.2021 r.
Aż 16 goli padło w sobotnim meczu Młodzików. Nasza drużyna po dwóch ostatnio przegranych meczach (z Jutrzenką Warta 0:3 i KS Warta Działoszyn 1:3), pokazała charakter, wyciągnęła wnioski i odniosła spektakularne zwycięstwo nad LKS Tubądzin. Był to typowy mecz do jednej bramki. Od pierwszego gwizdka sędziego do końca rywalizacji nasz zespół dominował na boisku. Festiwal strzelecki rozpoczął Karol Baczyński, który w całym meczu zdobył 4 gole. Tyle samo bramek strzelił Kacper Sompolski. Do grona strzelców dołączyli również: Szymon Krysiak zdobywając 3 bramki oraz Antoni Owczarek i Adam Śmiałkowski – po jednej bramce. Z bardzo dobrej strony pokazał się Filip Adamczyk, który dołączył do drużyny z zespołu Orlików i zaliczył dublet. To jego pierwsze bramki w barwach Młodzików, co cieszy i dobrze wróży na przyszłość.
Mecz zakończył się wynikiem 15:1. Trener Łukasz Kubiak może być zadowolony ze swoich zawodników za postawę na boisku i zaangażowanie. Brawo dla całej drużyny za dobrą grę zespołową.
LKS Kwiatkowice – LKS Tubądzin 15:1

Skład LKS Kwiatkowice: Igor Adamczyk, Oskar Jurczuk, Kacper Sompolski, Szymon Krysiak, Kordian Stanisławski, Artur Spindras, Antoni Owczarek, Karol Baczyński, Filip Adamczyk, Ksawery Ochencki, Artur Sokalski, Adam Śmiałkowski, Zuzanna Banach, Mateusz Matysiak.
Trener: Łukasz Kubiak
Zdjęcia z meczu: Andrzej Krysiak