art50

26.06.2021 r.
Na finiszu IV ligi łódzkiej LKS Kwiatkowice wyprzedził w tabeli końcowej Polonię Piotrków Trybunalski dzięki zwycięstwu w sobotnim meczu w Kwiatkowicach. Nasza drużyna już na początku spotkania wyszła na prowadzenie po golach Dawida Kępniaka w 14 i 22 minucie. Pierwsza połowa obfitowała w sytuacje bramkowe z obu stron, ale wynik meczu nie uległ zmianie za sprawą bardzo dobrze spisującego się Damiana Piotrowskiego. Na przerwę LKS schodził z dwubramkową przewagą.
Po przerwie goście zaatakowali i w 58 minucie Adam Raszewski silnym strzałem pod poprzeczkę pokonał naszego bramkarza. W 66 minucie Daniel Nowaczyk mógł doprowadzić do wyrównania, ale tym razem Damian Piotrowski nie dał się zaskoczyć i wybronił strzał z rzutu karnego. Minutę później to LKS Kwiatkowice zadał ostateczny cios. Bramkę na 3:1 strzelił Łukasz Pierzyński.
W doliczonym czasie gry doszło do nieprzyjemnego incydentu. Zawodnik gości Patryk Grzesiuk, który wszedł na boisko w 82 minucie, brutalnie sfaulował Alana Górowskiego. Gracz Polonii został ukarany czerwona kartką, a Górowskiego z kontuzją kolana zniesiono z boiska.
LKS Kwiatkowice – Polonia Piotrków Trybunalski 3:1 (2:0)