art53

 

 15.08.2021 r.
LKS Kwiatkowice – Boruta Zgierz 0:0
Porażka LKS-u ze Stalą Głowno w poprzedniej kolejce IV ligi łódzkiej spowodowała, że Boruta Zgierz przyjechała do Kwiatkowic jako faworyt. Pierwsze minuty spotkania wskazywały, że tak rzeczywiście będzie, że to goście podyktują warunki gry. Jednak w miarę upływu czasu mecz się wyrównał, nasi zawodnicy zaczęli przejmować inicjatywę i częściej starali się kreować ciekawe sytuacje. Kibice zgromadzeni na stadionie w Kwiatkowicach mieli okazję oglądać dobre widowisko piłkarskie.
Z obu stron było wiele sytuacji bramkowych, ale bramkarze spisywali się bezbłędnie i to oni stali się bohaterami tego meczu.
Podział punktów nie krzywdzi żadnej drużyny, a po spotkaniu żartowano, że nowe bramki, które stanęły na naszym boisku, są zaczarowane. Mamy nadzieję, że ten czar będzie dotyczył bramki, której będzie bronił nasz bramkarz.

Już w środę 18 sierpnia odbędą się mecze 3.kolejki IV ligi, a nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem Prosną Wieruszów

Skład LKS Kwiatkowice: Damian Piotrowski – Patryk Janiszewski, Michał Stasiak, Krzysztof Sut, Adrian Pęgowski – Michał Bogdan, Łukasz Pierzyński, Radosław Jurkowski (84’ Patryk Różycki), Dawid Malka (85’ Krystian Smolarek) – Maciej Stańczyk (80’ Jan Rzeźniczak), Dominik Woźniak (65’ Cyprian Lewandowski)
Trener: Jakub Olczyk
Kierownik drużyny: Paweł Jędrzejczak
Zdjęcia z meczu: Krzysztof Szkudlarek