art54

22.08.2021 r.

W czwartym spotkaniu piłkarskiej IV ligi przegraliśmy u siebie z KS Paradyż 2:3.
Dziwny to był mecz w wykonaniu naszych zawodników. Pierwsza połowa rozgrywana była pod dyktando piłkarzy LKS Kwiatkowice. Już w 5 minucie meczu Krystian Smolarek dograł piłkę dokładnie w polu karnym Michałowi Bogdanowi, a ten umieścił ją w siatce Paradyża. W 29 minucie spotkania Krystian Smolarek podwyższył na 2:0 dla Kwiatkowic. Kiedy po przerwie piłkarze wychodzili na boisko, nikt nie przewidział, że druga połowa będzie wyglądała zupełnie inaczej. To goście przejęli inicjatywę, widać było u nich determinację i wolę odrobienia strat, co zaowocowało w 52 minucie rzutem karnym. Na gola zamienił go Wojciech Tyczyński i zrobiło się 2:1. Trzy minuty później był już remis 2:2 po golu Kuby Kosa. W 72 minucie Oliwier Jagielski strzelił trzecią bramkę i 3 punkty pojechały do Paradyża.
2:3 – Oliwier Jagielski ( 72’)
Po 4 kolejkach nasza drużyna zgromadziła zaledwie 2 punkty. Czekamy na pierwsze zwycięstwo,  być może w Nieborowie z miejscowym Orłem. Mecz odbędzie się w sobotę 28 sierpnia br. o godz. 17:30.

Skład LKS Kwiatkowice: Damian Piotrowski – Patryk Janiszewski, Michał Stasiak, Krzysztof Sut, Adrian Pęgowski – Patryk Dzięciołowski (81’ Cyprian Lewandowski), Radosław Jurkowski, Krystian Smolarek (81’ Jakub Rogalski), Dawid Malka (65’ Jan Rzeźniczak)) – Michał Bogdan, Dominik Woźniak (81’ Maciej Stańczyk).

Trener: Jakub Olczyk
Kierownik drużyny: Paweł Jędrzejczak
Zdjęcie z meczu: Adam Szymański