art55

28.08.2021r.

Nasi IV-ligowcy jechali do Nieborowa na mecz 5. kolejki z miejscowym Orłem bardzo zmotywowani i z chęcią zmazania plamy po ostatnim przegranym spotkaniu z Paradyżem. Cel został osiągnięty i to z przytupem, bo nikt nie przewidywał, że wygramy tak wysoko, aż 1:5
Mecz ułożył się dla naszej drużyny pomyślnie. Już w 5 minucie po rzucie rożnym Michał Stasiak umieścił piłkę w bramce gospodarzy, a w 12 minucie po strzale Dawida Malki było 0:2. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 0:3, trzecią bramkę dla LKS-u zdobył Krystian Smolarek. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, ale w 73 minucie Paweł Graczyk strzelił kontaktowego gola dla gospodarzy. Nadzieje Nieborowa na wyrównanie szybko jednak zniknęły po kolejnych golach dla Kwiatkowic. W 77 minucie bramkę strzelił Jan Rzeźniczak, który dał dobrą zmianę za kontuzjowanego Dawida Malkę. Natomiast w 79 minucie wynik spotkania na 1:5 ustalił Michał Bogdan.
Ta wygrana daje nadzieję na dobry mecz 5 września w Kwiatkowicach z Widzewem II Łódź. Początek spotkania o godz. 16:00.
Orzeł Nieborów – LKS Kwiatkowice 1:5 (0:3)