5.09.2021 r.
Po pierwszych minutach meczu mało kto obstawiał, że Widzew wyjedzie z Kwiatkowic bez punktów. Mecz 6. kolejki IV ligi łódzkiej z Widzewem II Łódź rozpoczął się pod dyktando gości. Widoczną przewagę widzewiacy udokumentowali bramką strzeloną w 11 minucie przez kapitana Daniela Mąkę. Kiedy wydawało się, że kolejne gole dla Widzewa są tylko kwestią czasu, to nasza drużyna doprowadziła do wyrównania. W 33 minucie Michał Bogdan z rzutu rożnego wrzucił piłkę na 5 metr, a tam najwyżej wyskoczył Krystian Smolarek i pięknym strzałem głową wrzucił piłkę do siatki gości. Do końca pierwszej połowy wynik meczu nie uległ zmianie i zawodnicy zeszli na przerwę przy stanie 1:1. Druga połowa, podobnie jak pierwsza, rozpoczęła się po myśli widzewiaków. Już w 51 minucie drugiego gola w tym spotkaniu strzelił Daniel Mąka. Tym razem idealnie przymierzył z wolnego z około 17 metrów od bramki Damiana Piotrowskiego, nasz bramkarz nie miał szans obronić tego strzału. Na szczęście na wyrównanie kibice Kwiatkowic długo nie czekali. Cztery minuty później po faulu na Krystianie Smolarku sędzia podyktował rzut karny, a Michał Bogdan pewnie pokonał bramkarza Widzewa Marcela Buczkowskiego. Kwiatkowiczanie po tym golu jeszcze bardziej uwierzyli, że to spotkanie może zakończyć się sukcesem. I tak sie stało. W 67 minucie zwycięską bramkę dla LKS-u zdobył  Adrian Pęgowski, który skorzystał z zamieszania w  polu karnym gości i posłał piłkę do bramki widzewiaków. Ostatnie minuty meczu to było oblężenie bramki gospodarzy, ale wynik utrzymał się do końcowego gwizdka sędziego i 3 punkty zostały w Kwiatkowicach.
W sobotę 11 września o godz. 17:00 w Sieradzu czeka naszą drużynę arcytrudne spotkanie z liderem tabeli Wartą Sieradz.

LKS Kwiatkowice – Widzew II Łódź3:2 (1:1)
0:1 – Daniel Mąka (11’)
1:1 – Krystian Smolarek (33’)
1:2 – Daniel Mąka (51’)
2:2 – Michał Bogdan (55’ – karny)
3:2 – Adrian Pęgowski (67’)

Skład LKS Kwiatkowice: Damian Piotrowski – Patryk Janiszewski, Michał Stasiak, Patryk Różycki, Adrian Pęgowski (79’ Maciej Mąkosza)– Michał Bogdan (89’ Jakub Rogalski), Łukasz Pierzyński, Jan Rzeźniczak, Patryk Dzięciołowski (62’ Radosław Jurkowski)– Krystian Smolarek (74’ Maciej Stańczyk), Dominik Woźniak.

Kierownik drużyny: Paweł Jędrzejczak