art 59

 18.09.2021 r.

We wrześniu zespół młodzików LKS Kwiatkowice rozegrał dwa, zupełnie różne spotkania.
12 września przegrał w Burzeninie z KS Talent aż 10:2. Nie był to dobry dzień dla naszych młodych zawodników. Mimo zaangażowania i woli walki nie udało się przeciwstawić gospodarzom, którzy byli dobrze dysponowani i szturmowali skutecznie naszą bramkę.
Dwa gole dla LKS-u zdobył Karol Baczyński.
Skład LKS Kwiatkowice : Igor Adamczyk, Filip Adamczyk, Szymon Krysiak, Karol Baczyński, Adam Śmiałkowski, Kordian Stanisławski, Antoni Owczarek, Ksawery Ochencki, Artur Sokalski, Hania Błaszczyk
Ta porażka podziałała na podopiecznych Łukasza Kubiaka bardzo motywująco, ponieważ kilka dni później podejmowali na stadionie w Kwiatkowicach zespół UMKS Ostrowia w Ostrówku i ten mecz zakończył się zwycięstwem 6:5.
Na dworze chłodno i deszczowo, ale na boisku cały czas panowała gorąca atmosfera. Spotkanie dostarczyło wielu emocji. Były sytuacje bramkowe, zwroty akcji, zaangażowanie i walka. Po ciężkim boju mecz zakończył się wynikiem 6:5, a Karol Baczyński zaliczył hat- tricka.
Bramki dla LKS Kwiatkowice:
Karol Baczyński -3
Filip Adamczyk -1
Adam Śmiałkowski -1
Kordian Stanisławski -1
Skład LKS Kwiatkowice: Igor Adamczyk, Filip Adamczyk, Szymon Krysiak, Karol Baczyński, Adam Śmiałkowski, Kordian Stanisławski, Antoni Owczarek, Mateusz Matysiak, Aleksander Stasiak, Zuzanna Banach.
Trener: Łukasz Kubiak
Zdjęcia z meczów: Andrzej Krysiak