art64

 10.10.2021 r.
Po pierwsze zabawa i wspaniała atmosfera, po drugie popularyzacja piłki nożnej – te hasła przyświecały Turniejowi Piłki Nożnej SKRZAT G1, który odbył się dzisiaj w Kwiatkowicach i jak zawsze przyniósł ze sobą sporo pozytywnych wrażeń i uśmiechów. Organizatorem tego wspaniałego wydarzenia był LKS Kwiatkowice.
Na boisku spotkały się 4 drużyny:
• GKS Siemkowice
• KAS Konstantynów Łódzki
• Szkółka Piłkarska „BePro” Zgierz
• LKS Kwiatkowice

Rozgrywki Skrzatów przeprowadzono systemem każdy z każdym. Świetna pogoda i gorący doping z trybun uskrzydlili zawodników, którzy zaprezentowali na boisku niezwykłe umiejętności piłkarskie.
Mecze były ciekawe i zacięte, padło sporo pięknych bramek, oglądaliśmy też wyśmienite interwencje bramkarskie. Zgodnie z „Unifikacją rozgrywek drużyn młodzieżowych PZPN” w turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa, gdyż wyniki nie są tu ważne. "Liczy się przede wszystkim dobra zabawa i czerpanie przyjemności z gry "- podkreśla prezes LKS Kwiatkowice Adam Szymański.

Po trudach zmagań turniejowych przyszedł czas na podsumowanie i wręczenie nagród. Puchary i nagrody w postaci piłek wręczali: Adam Szymański – Prezes LKS Kwiatkowice, Marzenna Cymerman – Dyrektor GOKiS w Wodzieradach, Jolanta Grabowska –wychowawca w Przedszkolu Samorządowym w Kwiatkowicach, Jolanta Janas- Sokołowska - reprezentująca rodziców oraz Kamila Owczarek – sekretarz LKS Kwiatkowice.
Ogromny udział w organizację imprezy mieli rodzice, którzy przygotowali poczęstunek dla uczestników turnieju i kibiców. Na zgłodniałych i spragnionych czekały pieczone kiełbaski, pyszne ciasta, słodkie muffinki, kawa, herbata i woda mineralna.

To była dobrze spędzona niedziela. Dużo pozytywnych, sportowych emocji, uśmiechu i dobrej zabawy.

Brawa dla wspaniałych zawodników i ich rodziców - dziękujemy za doping i pomoc w organizacji turnieju!

 Fot.:  J.G

Wkrótce więcej zdjęć z turnieju