art67

17.10.2021 r.
„Mecz walki” i dużo sytuacji podbramkowych – tak w skrócie można opisać dzisiejsze spotkanie pomiędzy LKS Kwiatkowice a wiceliderem tabeli po 12 kolejkach IV ligi łódzkiej Omegą Kleszczów. W pierwszej połowie meczu kibice nie obejrzeli żadnej bramki, za to nasi zawodnicy zobaczyli 4 żółte kartki, a piłkarze Omegi – jedną żółtą. Początek drugiej odsłony meczu był wyśmienity dla Kwiatkowic, bo już w 48 minucie po rzucie rożnym Michał Stasiak głową umieścił piłkę w bramce Pawła Wiśniowskiego. Niespełna 10 minut później zawodnicy trenera Jakuba Olczyka cieszyli się z drugiej bramki zdobytej przez Macieja Kwaśniaka. W 64 minucie po akcji kleszczowian Jan Jaszczak strzelił kontaktowego gola. Mimo wielu sytuacji podbramkowych, zarówno z jednej jak i z drugiej strony, wynik meczu nie uległ zmianie i goście zeszli z boiska w Kwiatkowicach pokonani.
W środę o godz. 15:00 w Kwiatkowicach mecz ¼ Pucharu Polski Okręgu Sieradzkiego z Pogonią Zduńska Wola.

LKS Kwiatkowice – Omega Kleszczów 2:1 (0:0)