art70

6.11.2021 r.
Nasi seniorzy jechali na mecz 15. kolejki IV ligi łódzkiej do Wiśniowej Góry w roli faworyta, bowiem miejscowi zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 5 punktów. Od początku spotkanie było pod kontrolą zawodników LKS-su, ale gole wpadły dopiero pod koniec pierwszej części meczu. W 36 minucie z karnego strzelił Michał Bogdan, a w 45 minucie po rzucie rożnym bramkarza gospodarzy pokonał Krystian Smolarek. Po przerwie zrobiło się nerwowo, kiedy gospodarze w 60 minucie zdobyli kontaktowego gola. Jednak szybko strzelone przez Krystiana Smolarka 2 bramki ustawiły mecz. Mimo, że Andrespolia zdobyła kolejnego gola w 72 minucie i rzuciła się do odrabiania strat, to Michał Bogdan strzelił piątego gola dla Kwiatkowic. W 90 minucie padł jeszcze jeden gol dla gospodarzy, a chwilę później Alan Górowski podwyższył wynik na 3:6 dla naszego zespołu.
GLKS Andrespolia – LKS Kwiatkowice 3:6 (0:2)