art73

20.11.2021r.
Dobiegła końca jesienna runda rozgrywek IV ligi łódzkiej. W sobotę 20 listopada LKS Kwiatkowice podejmował na swoim boisku Zjednoczonych Stryków. Zawodnicy i kibice nie będą mile wspominać tego spotkania. W pierwszej części meczu to nasz zespół stworzył więcej sytuacji bramkowych i powinien objąć prowadzenie, ale tak się nie stało. Na przerwę zawodnicy zeszli z zerowym dorobkiem. Po przerwie sprawdziło się piłkarskie powiedzenie, że „niewykorzystane sytuacje się mszczą”. W 56 minucie zawodnik gości Łukasz Ściślewski otrzymał idealne podanie z lewej strony i wepchnął piłkę do siatki Damiana Piotrowskiego. Mimo próby odrobienia strat przez naszych zawodników, wynik nie uległ zmianie. Ostatni mecz w rundzie jesiennej przegraliśmy 0:1. Nasza drużyna przezimuje na 11 miejscu w tabeli z dorobkiem 22 punktów.

LKS Kwiatkowice – Zjednoczeni Stryków 0:1 (0:0)