Drużyna seniorów

art52

Górny rząd od lewej: Dominik Woźniak, Patryk Janiszewski, Łukasz Kubiak, Michał Stasiak, Adrian Pęgowski, Maciej Mąkosza.
Środkowy rząd: Paweł Jędrzejczak - kierownik drużyny, Jakub Olczyk - trener, Patryk Różycki, Michał Bogdan, Damian Piotrowski, Damian Komorowski, Maciej Stańczyk, Krzysztof Sut, Krystian Smolarek, Krzysztof Szkudlarek - Gospodarz klubu.
Dolny rząd od lewej: Piotr Janiszewski, Patryk Dzięciołowski, Jakub Rogalski, Łukasz Pierzyński, Radosław Jurkowski, Dawid Malka, Jan Rzeźniczak.

 

LISTA ZAWODNIKÓW LKS KWIATKOWICE

                                                   

Bramkarze

Komorowski Damian
Piotrowski Damian

Obrońcy:

Górowski Alan
Janiszewski Patryk
Kubiak Łukasz
Pęgowski Adrian
Różycki Patryk
Rzeźniczak Jan
Smolarek Krystian
Stasiak Michał
Sut Krzysztof

Pomocnicy:

Dzięciołowski Patryk
Janiszewski Piotr
Jurkowski Radosław
Kwaśniak Maciej
Lewandowski Cyprian
Malka Dawid
Mąkosza Maciej
Pierzyński Łukasz
Rogalski Jakub

Napastnicy:

Bogdan Michał
Stańczyk Maciej
Woźniak Dominik

OLCZYK JAKUB – TRENER
JĘDRZEJCZAK PAWEŁ – KIEROWNIK DRUŻYNY

 

TERMINARZ ROZGRYWEK: IV liga „ Jesień 2021/2022”

1. Stal Głowno -  LKS Kwiatkowice 07.08.2021./sobota/godz. 12,00

 2. LKS Kwiatkowice - Boruta Zgierz 15.08.2021./niedziela/godz. 17,00

3. Prosna Wieruszów - LKS Kwiatkowice 18.08.2021./środa/godz. 17,00

4. LKS Kwiatkowice - KS Paradyż 22.08.2021./niedziela/godz. 17,00

5. Orzeł Nieborów - LKS Kwiatkowice 28.08.2021./sobota/godz. 17,30

6. LKS Kwiatkowice - Widzew II Łódź 5.09.2021./niedziela/godz. 16,00

7. Warta Sieradz - LKS Kwiatkowice 11.09.2021./sobota/godz. 17,00

8. LKS Kwiatkowice - Orkan Buczek 19.09.2021./niedziela/godz. 16,00

9. RKS Radomsko - LKS Kwiatkowice 25.09.2021./sobota/godz. 15,00

10. LKS Kwiatkowice - Polonia Piotrków 3.10.2021./niedziela/godz. 16,00

11. Włókniarz Zelów - LKS Kwiatkowice 9.10.2021./sobota/godz. 15,00

12. LKS Kwiatkowice - Omega Kleszczów 17.10.2021./niedziela/godz. 15,00

13. Skalnik Sulejów - LKS Kwiatkowice 23.10.2021./sobota, godz....

14. LKS Kwiatkowice - Zryw Wygoda 30.10.2021./sobota/godz. 14,00

15. Andrespolia Wiśniowa G. - LKS Kwiatkowice 6.11.2021./sobota/godz. 15,00

16. Pogoń Zd-Wola - LKS Kwiatkowice 13.11.2021./sobota/godz. 13,00

17. LKS Kwiatkowice - Zjednoczeni Stryków 21.11.2021./niedziela/godz. 13,00